28.5.2017

webové stránky

Webové stránky jsou nedílnou součástí marketingu každé firmy, ať už se jedná o malé kadeřnictví nebo nadnárodní korporaci. Každá firma má specifické požadavky, jiné zákazníky a rozdílnou strategii. Proto nelze vytvářet webové stránky jako na běžícím pásu, ale je třeba se těmto specifikům věnovat, důkladně je analyzovat a poté teprve vytvořit úspěšné webové stránky, které přinesou profit svému majiteli. 

JAK VYTVÁŘÍME WEBOVÉ STRÁNKY?

Naše činnost není založena na odhadech, ale důkladných analýzách. Analyzujeme byznys zákazníka, jeho konkurenci, chování jeho cílové skupiny na internetu, klíčová slova a mnoho dalších aspektů. To je naše hlavní odlišnost od mnoha kouzelníků z našeho oboru.

Díky výsledkům analýz máme dostatek informací k tvorbě úspěšných webových stránek. Přehledná a logická architektura webových stránek je velmi důležitá. Díky ní je snažší navigovat návštěvníka webových stránek k cíli - stát se zákazníkem. Architektura webu musí korespondovat s designem. Design webových stránek je nutné konzultovat se zákazníkem, aby došlo ke sladění jeho představy a plné funkčnosti webových stránek.

Představy jsou po hromadě a je na čase začít programovat webové stránky a naplnit je obsahem. Obsah webových stránek je to úplně nejdůležitější a je třeba dbát na jeho kvalitu a unikátnost.

Předáním hotových webových stránek spolupráce nekončí, ale naopak začíná. 

Nové webové stránky nemusí znamenat obrovskou díru v rozpočtu firmy (přestože tomu tak velmi často je). Při jednání s našimi zákazníky se často setkáváme s cenovou nabídkou konkurence a v těchto případech nevycházíme z úžasu. Praktiky mnoha firem jsou různé, ale výsledek je stejný. Těžit z neznalosti zákazníka a vybudovat si na něm pasivní příjem bez další práce. Na druhou stranu je mnoho firem, které dělají opravdový online marketing a to je i FROSTdesign.

Ceny, za které píšeme webové stránky, jsou naprosto přiměřené a právě tím jsou nezvyklé. Námi vytvořené webové stránky mají plně optimalizovány onpage faktory a základní odkazový profil, který je však potřeba nadále budovat.

 
19046938_1287273648057347_110175511_n apple frostdesign Petra Šnajdárková